Hala namiotowa wieluń

Hala namiotowa

Czemu przy organizowaniu jakiegokolwiek przyjęcia bądź składu wybrać halę namiotową zamiast pospolitego budynku? Kluczowym walorem jest to, że hala namiotowa jest zdecydowanie tańsza. 
   Hale namiotowe nadzwyczaj dobrze odnajdują się nie tylko przy planowaniu imprezy plenerowej, ale również przy gromadzeniu materiałów, np. ogrodniczych lub budowlanych. 
   Hale namiotowe przeważnie mają bardzo banalną strukturę, co zapewnia ich szybki montaż, a później demontaż. Dlatego też zajmie to nam stanowczo mniej czasu niż budowa stereotypowego budynku. Bezproblemowa budowa umożliwia także ruchliwość, albowiem dzięki niej w prosty sposób przemieścimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa musi posiadać pewne poszycie ścienne a w dodatku dachowe, które ma służyć do obrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do użytkowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co skutkuje tym, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany z reguły są z PCV, płyty warstwowej i blachy trapezowej. 
Na współczesnym rynku występuje sporo firm, które nie tylko trudnią się sprzedażą hal namiotowych, ale też oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę wielorakie używanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeżeli potrzebujemy halę namiotową pod zastosowanie magazynowe czy też przemysłowe, należałoby wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o powiększonej termo – izolacji, a jej realizacja powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym swobodniej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że pojawia się parę typów hal namiotowych, to najczęstszym ich przeznaczeniem są jednak imprezy plenerowe. Mają one zastosowanie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na zróżnicowanie kalibrów dają sposobność rozmieszczenia różnego rodzaju punktów handlowych
– hale weselne, które doskonale sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na duże imprezy plenerowe, np bankiety firmowe, dni miasta, dożynki itd.
   Hala namiotowa to kapitalne rozwiązanie dla kogoś, kto postuluje tymczasowej konstrukcji, bowiem podsumowując jej plusy na pewno spełni nasze wyczekiwania, a są to:
– ruchliwość 
– trwałość
– proste wykonanie
– różnorodność powierzchni do wyboru 
– niewysoki koszt

Możliwość komentowania jest wyłączona.